lat eng rus
Piektdiena, 01. jūlijs, vārda dienas svin: Imants, Rimants, Ingars, Intar...

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 

Sveču darbnīca ir biedrības „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” sociālais projekts.

Ar šī sociālā projekta palīdzību vēlamies dot iespēju jauniešiem ar ļoti smagiem attīstības traucējumiem, ne tikai būt Dienas aprūpes centra pakalpojuma saņēmējiem, bet vienlaikus būt arī cilvēkiem, kuri spēj dot savu ieguldījumu sabiedrībai.

Joprojām pārāk bieži Latvijā tiek uzskatīts, ka  jauniešiem ar smagiem attīstības traucējumiem dzīve būtu jāvada ilgstošas sociālās aprūpes iestādē. Mēs, savukārt, tam sakām – NĒ! Mūsu Dienas centra jaunieši un arī pieaugušie, ir pilnvērtīgi sabiedrības locekļi, kā ikviens no mums. Svarīgākais – dot cilvēkiem iespēju un prast sniegt kvalitatīvu atbalstu, atbilstoši  katra konkrētā cilvēka vajadzībām.

Katru darba dienu ikviens no Dienas centra jauniešiem dodas uz sveču darbnīcu, kur, atbilstoši savām spējām veic kādu no sveces tapšanas posmiem – lauž gabalos izlietās parafīna plāksnes, pilda sveču formas ar sīki salauztajiem gabaliņiem. Daudziem jauniešiem tas prasa patiesi lielu centību, lai sveces formu akurāti piepildītu. Dažreiz tas kļūst par paraugstundu tam, kāda pacietība, neatlaidība un centība tiek ieguldīta, lai rezultātā taptu svece, kura spēj patiesi sajūsmināt daudzus!  

Katrs mūsu jaunietis ir unikāla personība un katra mūsu jaunieša  gatavotā svece ir unikāla un vienlaikus tā nes sevī tik daudz  prieka, mīlestības un lepnuma par paveikto.

Ne mazāks lepnums par jauniešu darbu ir viņu ģimenēm, kurām dzīvē  pārāk bieži ir nācies dzirdēt, ka viņu jaunietis neko nespēj un nevar, un tik reti ir bijusi iespēja lepoties ar sava, jau pieaugušā, bērna paveikto!!!

Jauniešu gatavotās sveces ir kvalitatīvs roku darbs, vēl var piebilst, ka tās gatavotas no profesionāliem, nealerģiskiem materiāliem un ir ar ilgu degšanas laiku. Ir pieejami vairāk kā 30 dažādi krāsu toņi, kā arī ir iespējams pasūtīt sveces no jauktiem krāsu toņiem.

ŠĪ IR LIELISKA IESPĒJA, JA VĒLATIES IEPRIECINĀT SEVI UN CITUS!

  Kontaktinformācija:

Rīga, Imantas 8.līnija 1, korpuss 3 (Lūdzam saskaņot savu ierašanos!)
Inga Šķestere, mob.tālr 26176901,
e-pasts: inga.skestere@lkndz.lv
Dita Rituma, mob.tālr 29683096,
e-pasts:rituma.dita@inbox.lv


 
Daudz krāsu - daudz prieka
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »