lat eng rus
Piektdiena, 01. jūlijs, vārda dienas svin: Imants, Rimants, Ingars, Intar...

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
"NVO fonda" projekts
"NVO fonda" projekts2
NPBCWR
Kapacitātes stiprināšana
Dzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģija
NEWSCAT
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 

 
  NEWSCAT ir Erasmus + finansēts projekts sadarbības inovāciju veicināšanā un labās prakses apmaiņas jomā. Projekta īstenošanai ir apvienojušās organizācijas ar atšķirīgām zināšanām (pētniecības institūcijas, pakalpojumu sniedzēju organizācijas, aizstāvības un jumta organizācijas ...), kuras savstarpēji sadarbojoties viena otru papildina un bagātina, lai palielinātu tūrisma nozares speciālistu kompetences.
 

Pieejamas tūrisms var būtiski ietekmēt tūrisma galamērķu ienākumus, paaugstināt ekonomisko aktivitāti un palielināt jomā nodarbināto cilvēku skaitu, līdz ar to aktivizējot nozares tirgu (palielinoties potenciālo klientu skaitam, kuriem ir īpašas vajadzības). Vienlaikus, tas dod iespēju uzlabot ģeogrāfiskās teritorijas tēlu un dod iespēju izkļūt no tirgus sezonalitātes. Tomēr nereti šāda vēlamā ietekme uz nozari nav vērojama, jo trūkst cilvēku ar invaliditāti individuālās vajadzībām atbilstošu pakalpojumu.
   

NEWSCAT projekta uzsākšanas sanāksme notika Palma de Maljorkā, Spānijā, 2016.gada 13. un 14. oktobrī. Šo partneru tikšanos rīkoja Baleāru salu tūrisma aģentūra. Biedrību „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” sanāksmē pārstāvēja valdes priekšsēdētāja Inga Šķestere un valdes locekle Tamāra Vahļina.
   

 2018.gada rudens sākumā biedrībai „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” (LKNDz) bija tas gods uzņemt starptautiska projekta “Jaunas prasmes uz klientu vērstā pieejamā tūrismā” partnerus no Spānijas, Itālijas, Beļģijas, Nīderlandes un Bulgārijas.

Jau otro gadu kopā ar partneriem strādājam, lai izveidotu kompetenču programmu profesionālām tūrisma jomas organizācijām (viesnīcām tūrisma kompānijām, gidiem) par papildus zināšanām, kas nepieciešamas, lai sniegtu tūrisma pakalpojumus cilvēkiem ar dažāda veida funkcionāliem traucējumiem.


 
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »