lat eng rus
Piektdiena, 01. jūlijs, vārda dienas svin: Imants, Rimants, Ingars, Intar...

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
"NVO fonda" projekts
"NVO fonda" projekts2
NPBCWR
Kapacitātes stiprināšana
Dzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģija
NEWSCAT
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 
Projekta noslēguma pasākums

  2012.gada 19.decembrī Pasaules tirdzniecības centrā notika projekta noslēguma pasākums. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja uzzināt par projekta laikā īstenotajām aktivitātēm un sasniegtajiem rezultātiem. Biedrības pārstāvji sniedza teorētisku ieskatu dzīves kvalitātes aspektos cilvēkiem ar invaliditāti, ieazīstināja ar dzīves kvalitātes izvērtēšanas metodoloģiju. Pasākumā bija aicināti piedalīties LM Labklājības ministrijas, Siguldas pašavaldības sociālā dienesta un Ogres pašvaldības sociālā pakalpojuma sniedzēju pārstāvji, lai dalītos pieredzē par sadarbību ar biedrību, veicot dzīves kvalitātes izvērtējumus dažādos sociālos pakalpojumos. Pēc projekta noslēguma ikvienam pakalpojuma sniedzējam ir iespēja pieteikties dzīves kvalitātes izvērtējumam savā pakalpojumā, kā arī ir iespēja izmantot projekta laikā izstrādātos materiālus.


  2012.gada 27.novembrī notiks seminārs "Sociālo pakalpojumu loma cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem dzīves kvalitātes nodrošināšanā". Seminārs notiks Pasaules tirdzniecības centra (Elizabetes iela 2) semināru zālē. Dalībnieku reģistrācija no 9.30.

 No 1.septembra topošie dzīves kvalitātes eksperti (15 biedrības biedri) ir uzsākuši sagatvošanos cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem dzīves kvalitātes izvērtēšanas praksei. Eksperti ir sadalījušies 5 grupās un katra no grupām izvērtēs vienu sociālo pakalpojumu. Prakse vienlaikus būs projekta ietvaros izstrādātās dzīves kvalitātes izvērtēšanas metodoloģijas aprobācija.

  21., 22.augustā un 28.,29.augustā Siguldā notika pirmie divi dzīves kvalitātes izvērtēšanas ekspertu apmācību cikli. Mācībās piedalījās 15 biedrības biedri, kuri pauda vēlmi kļūt par cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem dzīves kvalitātes nodrošinājuma sociālos pakalpojumos izvērtēšanas ekspertiem.

  Projekta darba grupa sadarbībā ar piesaistītajiem ekspertiem ir veikusi cilvēku ar funkcionāliem traucējumime dzīves kvalitātes nodrošinājuma izvērtēšanas metodoloģijas izstrādi. Metodoloģija turpmāk kalpos kā instruments biedrības biedriem, kvalitatīvai līdzdalībai sociālo pakalpojumu kvalitātes vērtēšanā.
Pabeigts pētnieciskais darbs par dzīves kvalitātes novērtēšanas metodēm un instrumentiem

  Pabeigts pētnieciskais darbs, kura laikā tika apzinātas, atlasītas un tulkotas dzīves kvalitātes novērtēšanas metodoloģijas. Pētījums ir izstrādāts 2 daļās un materiāls pieejams mājas lapas sadaļā "Informatīvie resursi". Pētījuma 1. daļa. Pētījuma 2.daļa.

  Pētījuma ietvaros tiek veikta ārvalstu dzīves kvalitātes novērtēšanas metodoloģiju identifikācija, atlase un apkopošana. Pētījums kalpos kā bāze Latvijas situācijai atbilstošas cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem dzīves kvalitātes novērtēšanas sociālos pakalpojumos metodoloģijas izstrādei.
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »