lat eng rus
Piektdiena, 01. jūlijs, vārda dienas svin: Imants, Rimants, Ingars, Intar...

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Metodiskie materiāli
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 

Publicitātes pasākums

Ar informatīvo semināru “Atbalsta konsultatīvais pakalpojums pārejas posmā no izglītības uz nodarbinātību” esam noslēguši biedrības īstenoto projektu par mūsuprāt ļoti aktuālu tēmu: pārejas posmu jaunietim ar funkcionāliem traucējumiem no izglītības uz nodarbinātību. Ar šī projekta palīdzību centāmies vērst uzmanību uz šo ļoti sarežģīto un svarīgo posmu gan jauniešu ar funkcionāliem traucējumiem, gan viņu vecāku dzīvē.
28.novembrī semināra laikā pie sarunu galda pulcinājām Labklājības ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Valsts Nodarbinātības aģentūras, Rīgas domes Labklājības departamenta un citu institūciju pārstāvjus kopā ar nevalstisko organizāciju un vecāku jauniešiem ar attīstības traucējumiem pārstāvjiem. Tikšanās bija konstruktīva ar cerību nākotnē pievērst šim jautājumam īpašu uzmanību no dažādo iesaistīto institūciju puses. Iepazīstinājām arī ar ārvalstu pieredzi, kuru esam apzinājuši. Rosinājām NVA veidot vasaras nodarbinātības programmu jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem. Turpināsim darbu pie šī svarīgā jautājuma!
 

Pārejas posma plānošanas process

Pārejas posma plāns būs efektīvs tikai tad, ja tā pamatā būs jaunieša ar funkcionāliem traucējumiem cerības, sapņi un mērķi, kā arī ģimenes redzējums par jaunieša nākotni. Plānam ir jāatspoguļo jaunieša spējas, stiprās puses, izaicinājumi un nepieciešamie atbalsta pasākumi, tai skaitā sociālie pakalpojumi.


 
»lasīt vairāk

Pārejas posma plānošanas principi

Ir vairāki principi, kurus ņemot vērā, pārejas posma plānošanas process, iespējams,  būs daudz veiksmīgāks. Aicinām iepazīties ar šiem principiem un pārdomāt, kā tos varētu ņemt vērā, plānojot jaunieša ar funkcionāliem traucējumiem pāreju no pamatizglītības apguves uz pieauguša cilvēka dzīvi.
 
»lasīt vairāk

Pārejas posms

Katra cilvēka dzīvē ir dažādi pārejas posmi un ikviens no tiem ietekmē cilvēka turpmāko dzīvi. Jaunietim ar funkcionāliem traucējumiem viens no svarīgākajiem pagrieziena punktiem ir pāreja no pamatizglītības programmas apguves uz pieauguša cilvēka dzīves posmu, kur nozīmīga loma pilnvērtīgas dzīves nodrošināšanā ir nodarbinātības aktivitātēm.


 
»lasīt vairāk

Atbalsta konsultatīvais pakalpojums pārejas posmam no izglītības uz nodarbinātību


 Biedrība "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" ir uzsākusi projekta"Atbalsta konsultatīvais pakalpojums pārejas posmam no izglītības uz nodarbinātību" īstenošanu.

 
»lasīt vairāk
«« iepriekšējā 1 nākošā »»
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »