lat eng rus
Piektdiena, 01. jūlijs, vārda dienas svin: Imants, Rimants, Ingars, Intar...

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
"NVO fonda" projekts
"NVO fonda" projekts2
NPBCWR
Kapacitātes stiprināšana
Dzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģija
NEWSCAT
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 

Izdots pirmais projekta apkārtraksts

Projekta partneri ir izstrādājuši pirmo projekta apkārtrakstu. Tajā ikvienam interesentam ir iespēja iepazīties ar Eiropas Aprūpes Sertifikāta izveide vēsturi, sniedz informāciju par Pamata zināšanu kopumu Eiropas sociālās aprūpes jomā (BESCLO), stāsta par vienotas mācību programmas izveides ideju un tās īstenošanu. Apkārtrakstā ir iespējams iepazīties gan ar projekta turpmākiem soļiem, gan arī gūt informāciju par Latvijas nacionālām aktivitātē. Aicinām iepazīties ar apkārtrakstu!

Projekta partneru tikšanās Čehijas Republikā

26 – 28.februārī projekta partneri un ECC jaunās dalībvalstis tikās  Uherske Hradiste, Čehijas Republikā, lai izvērtētu projekta īstenošanas gaitu un sasniegtos rezultātus. Tikšanās laikā projekta partneriem no 16 valstīm pievienojās 3 jaunu ECC dalībvalstu – Francijas, Grieķijas, Nīderlandes, pārstāvji. Līdz ar jauno partneru pievienošanos ECC šobrīd ir pieejams jau 21 Eiropas valstī.


 
»lasīt vairāk

Veiksmīgi īstenots otrais pilot kurss primārās aprūpes sniedzējiem

Pateicoties Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstam, veiksmīgi īstenots otrais Eiropas vienotās mācību programmas pilot kurss primārās aprūpes sniedzējiem. Šoreiz mācību kurss tika piedāvāts aprūpes personālam, kurš strādā ilgstošas sociālās aprūpes institūcijās. Izdevību piedalīties mācībās izmantoja četru Rīgas pilsētas ilgstošas sociālās aprūpes centru darbinieki.


 
»lasīt vairāk

Īstenots pirmais pilotkurss

Pateicoties Siguldas novada vēlmei uzlabot savu primārās aprūpes sniedzēju zināšanu un izpratnes līmeni, pēc iespējas tuvinot to kopējam Eiropas līmenim, LKNDz pirmo vienotās Eiropas mācību programmas primārās aprūpes darbiniekiem organizēja Siguldā. Piltokursā piedalījās 20 dalībnieki, kuri ikdienā sniedz primārās aprūpes pakalpojumus cilvēkiem ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem.Pēc kursa noklausīšanās, dalībniekiem ir iespēja kārtot eksāmenu Eiropas Aprūpes Sertifikāta iegūšanai.  
»lasīt vairāk

Uzsākta projekta "Not Patients, but Citizens with Rights - changing social care training to a human rights Based model using ECC" īstenošana


 
 Biedrība "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" ir uzsākusi projekta   "Not Patients, but Citizens with Rights - changing social care training to a human rights Based model using ECC" (NPBCWR) īstenošanu.
Projekts tiek ieviests vienlaikus 15 Eiropas Savienības valstīs un to īsteno 16 projekta partneri. Projektu koordinē Eiropas pakalpojumu cilvēkiem ar invaliditāti sniedzēju associācija (EASPD) un tā ieviešanas ilgums ir 24 mēneši -  no 01/11/2012 līdz 31/10/2014.
Projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas Mūžizglītības programmas Leonardo da Vinci daudzpusējo projektu inovāciju nodošanai ietvaros.
Projekta mērķis ir mainīt pakalpojumu cilvēkiem ar invaliditāti sniegšanas veidu, pārejot no medicīniskā aprūpes modeļa, uz cilvēktiesībās balstītu sociālās aprūpes modeli, atbilstoši ANO Konvencijai par personu ar invaliditāti tiesībām un īstenot šo pāreju ar Eiropas Aprūpes Sertifikāta (ECC) palīdzību.
»lasīt vairāk
«« iepriekšējā 1 nākošā »»
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »