Projekta partneri ir izstrādājuši pirmo projekta apkārtrakstu. Tajā ikvienam interesentam ir iespēja iepazīties ar Eiropas Aprūpes Sertifikāta izveide vēsturi, sniedz informāciju par Pamata zināšanu kopumu Eiropas sociālās aprūpes jomā (BESCLO), stāsta par vienotas mācību programmas izveides ideju un tās īstenošanu. Apkārtrakstā ir iespējams iepazīties gan ar projekta turpmākiem soļiem, gan arī gūt informāciju par Latvijas nacionālām aktivitātē. Aicinām iepazīties ar apkārtrakstu!
|
26 – 28.februārī projekta partneri un ECC jaunās dalībvalstis
tikās Uherske
Hradiste, Čehijas Republikā, lai izvērtētu projekta īstenošanas gaitu un
sasniegtos rezultātus. Tikšanās laikā projekta partneriem no 16 valstīm
pievienojās 3 jaunu ECC dalībvalstu – Francijas, Grieķijas, Nīderlandes, pārstāvji.
Līdz ar jauno partneru pievienošanos ECC šobrīd ir pieejams jau 21 Eiropas
valstī.
»lasīt vairāk
|
Pateicoties Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstam, veiksmīgi
īstenots otrais Eiropas vienotās mācību programmas pilot kurss primārās aprūpes
sniedzējiem. Šoreiz mācību kurss tika piedāvāts aprūpes personālam, kurš strādā
ilgstošas sociālās aprūpes institūcijās. Izdevību piedalīties mācībās izmantoja
četru Rīgas pilsētas ilgstošas sociālās aprūpes centru darbinieki.
»lasīt vairāk
|
Pateicoties Siguldas novada
vēlmei uzlabot savu primārās aprūpes sniedzēju zināšanu un izpratnes līmeni,
pēc iespējas tuvinot to kopējam Eiropas līmenim, LKNDz pirmo vienotās Eiropas
mācību programmas primārās aprūpes darbiniekiem organizēja Siguldā. Piltokursā piedalījās 20 dalībnieki, kuri ikdienā sniedz primārās aprūpes pakalpojumus cilvēkiem ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem.Pēc kursa noklausīšanās, dalībniekiem ir iespēja kārtot eksāmenu Eiropas Aprūpes Sertifikāta iegūšanai.
»lasīt vairāk
|
Biedrība "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" ir uzsākusi projekta "Not Patients, but Citizens with Rights - changing social care training to a human rights Based model using ECC" (NPBCWR) īstenošanu. Projekts tiek ieviests vienlaikus 15 Eiropas Savienības valstīs un to īsteno 16 projekta partneri. Projektu koordinē Eiropas pakalpojumu cilvēkiem ar invaliditāti sniedzēju associācija (EASPD) un tā ieviešanas ilgums ir 24 mēneši - no 01/11/2012 līdz 31/10/2014. Projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas Mūžizglītības programmas
Leonardo da Vinci daudzpusējo projektu inovāciju nodošanai ietvaros. Projekta mērķis ir mainīt pakalpojumu cilvēkiem ar invaliditāti sniegšanas veidu, pārejot no medicīniskā aprūpes modeļa, uz cilvēktiesībās balstītu sociālās aprūpes modeli, atbilstoši ANO Konvencijai par personu ar invaliditāti tiesībām un īstenot šo pāreju ar Eiropas Aprūpes Sertifikāta (ECC) palīdzību.
»lasīt vairāk
|
«« iepriekšējā 1 nākošā »»
|