lat eng rus
Piektdiena, 01. jūlijs, vārda dienas svin: Imants, Rimants, Ingars, Intar...

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 

Madonas pusē akcija „Mūsu sapņi” tika uzsākta 1.maijā. Visa maija mēneša garumā sapņi nelielos mākslas darbos tika pārvērsti Kalsnavas pamatskolas klasē „Kāpēcīši” , O.Kalpaka Meirānu pamatskolā,  Dzelzavas speciālā internātpamatskolā, Sarkaņu pamatskolā. Arī grupas „Kodoliņš” dalībnieki  sapņoja un veidojaradošos darbiņus. Akcijas īstenošanā Madonas pusē aktīvi iesaistījās arī biedrība Caritas Madona.

Madonas reģionālās akcijas noslēguma pasākums notika 04.06.2011 Madonas mūzikas skolā, Blaumaņa ielā 16. Pasākuma laikā bija iespēja aplūkot kopdarbu „Mūsu sapņi”, kā arī piedalīties darbnīcā „Mūsu sapņi” un pievienot savu sapni lielajam kopdarbam. Akciju apmeklēja daudzi Madonas pilsētas svētku dalībnieki, tai skaitā Saeimas deputāts Ivans Klementjevs un ciemiņš no Vaijes pašvaldības (Vācija) Hartvigs Hombostels. Akcijas laikā uzstājās deju grupa "Mazais cilvēciņš" un bija iespēja uzspēlēt BOCCIA spēli. Bija tirdziņš, kur savus izstrādājumus varēja prezentēt un pārdodt cilvēki ar invaliditāti. Akcijas laikā Madonā savus sapņus par radošiem darbiņiem pārvērta aptuveni 150 dalībnieki!

Paldies Madonas akcijas koordinātorei Staņislavai Pommerei par ieguldīto darbu, atsaucību un sirdsiltumu!!! Lielas paldies biedrības Caritas Madona par atbalstu un lielisko sadarbībi akcijas īstenošanā!  Turpināsim sapņot noslēguma pasākumā Rīgā!!

Plašāka informāciju par akcijas „Mūsu sapņi” norisi Madonā: Staņislava Pommere, e-pasts pommere@madona.lv


 
Spēlējam BOCCIA
Ikviens ir aicināts piedalīties akcijā
Dejo
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »