lat eng rus
Piektdiena, 01. jūlijs, vārda dienas svin: Imants, Rimants, Ingars, Intar...

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 

Cēsis ir pirmā pilsēta, kur tiek uzsākta „Latvijas Kustības par neatkarīgu dzīvi”  šīgada akcija „Mūsu sapņi”.

Akcijas ietvaros Cēsīs un novadā notiek radošās darbnīcas „Sapņu laboratorijas” skolās, bērnudārzos, internātskolās un citās iestādēs. „Sapņu laboratorijās” būs iespēja dažādās tehnikās ar dažādiem materiāliem vizuāli radīt savu sapni. Cēsu pusē jau notikušas 5 „Sapņu laboratorijas”/ darbnīcas, kurās piedalījās skolēni no Raiskuma speciālās internātpamatskolas – rehabilitācijas centra, Cēsu sanatorijas internātpamatskolas - rehabilitācijas centra,  ”,  Cēsu 2 pamatskolas speciālās klases un   Spāres speciālās internātpamatskolas, kā arī VSAC „Vidzeme” filiāles „Rūja” un grupu mājas „Saulrīti iemītnieki un darbinieki.

Cēsu pilsētas svētku laikā no 27. līdz 29. maijam no sapņu darbiņiem tiks veidots kopīgs mākslas darbs  „Sapņu upe”. Pilsētas svētku dalībniekiem un viesiem, iedvesmojoties no jau izveidotajiem darbiem, 28.maijā būs iespēja „Sapņu laboratorijās” izveidot savus sapņus un pievienot tos lielajam kopdarbam. 

Akciju „Mūsu sapņi” Cēsīs un Cēsu novadā īsteno „Latvijas Kustības par neatkarīgu dzīvi” biedri, piesaistot plašu atbalstītāju loku un tās norises laikā Cēsnieki papildus piedāvā daudzveidīgu pasākumu klāstu, ar kuriem aicinām iepazīties pievienotajos informatīvajos rakstos (par informatīvo rakstu saturu atbild to autori un tie var neatspoguļot LKNDz oficiālo viedokli).

Plašāku informāciju par akcijas „Mūsu sapņi” norisi Cēsīs: Ligita Embrekte mob. tel. 26545952; E-pasts: Ligita.Embrekte@gmail.com


 

Iesaistīšanās un atbalsta iespējas Cēsu pasākumam

publicēts 20.06.2011

Akcijas "Mūsu sapņi" Cēsīs aktivitātes uz rezultāti

publicēts 20.06.2011
 
akcija Cēsīs
akmeņi
  
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »