lat eng rus
Ceturtdiena, 13. maijs, vārda dienas svin: Irēna, Irīna, Ira, Iraīda

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
Aktualitātes
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 
Vizīte pie Vācijas partneriem.

No 2014.gada 1. decembrim līdz 5. decembrim seši biedrības “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” biedri projekta ietvaros piedalījās mācību vizītē Vācijā. Vizītes laikā dalībniekiem bija iespēja gūt ieskatu, kā izmantot ikdienas darbā sajūtu istabu un uzzināt, kā iekārtot sajūtas istabu, gūt ieskatu aromterapijas teorijā, papildināt jau esošās zināšanas par uzvedības traucējumu korekciju, darbu ar klientu tuviniekiem. Mācību vizītes ietvaros bija iespēja piedalīties mozaīku darbnīcā un apgūt mozaīku veidošanas prasmes. Šīs prasmes tiks izmantotas lai organizētu jēgpilnas ikdienas aktivitātes Dienas aprūpes centra klientiem ar smagiem garīga rakstura un kompleksiem funkcionāliem traucējumiem. Vizītes laikā dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar sociālā uzņēmuma darbību Oberursel pilsētā.
Uzsākam jaunu projektu Dienas aprūpes centra metodiskam atbalstam


Ar 2014.gada 01.oktobri biedrība "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" uzsāk projekta
‘’Dienas aprūpes centra, konsultāciju un  atbalsta pakalpojuma izveidošana personām ar garīga rakstura, fiziskiem un kompleksiem funkcionāliem traucējumiem Rīgā, Latvijā” ( „Entwicklung und Aufbau einer Anlauf-, Beratungs- und Tagesstätte für Menschen mit geistigen, körperlichen, seelischen und Mehrfachbehinderungen in Riga/Lettland“) īstenošanu sadarbībā ar Vācijas partneriem - organizāciju IB-Behindertenhilfe. Projektu finanē organizācija Aktion Mensch. Projekts tiek īstenots no 01.10.2014. līdz 30.09.2016.
 
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »